fbpx

Luksus

Wynajmując nasz obiekt zyskujesz gwarancję najwyższej jakości. Przyłożyliśmy szczególną wagę do tego, aby każde miejsce było dopracowane i eleganckie.

Prywatność

W trosce o Twoje zadowolenie, stworzyliśmy dla Ciebie prywatne SPA, w którym możesz korzystać z atrakcji tylko w gronie najbliższych.

Odpoczynek

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości. Dzięki temu, możesz wybrać jedną z wielu form relaksu lub w pełni skorzystać z naszego pakietu.

Twoje SPA na wyłączność

W skład naszej oferty wchodzi

Tężnia Solankowa

Sauna Fińska, Sauna Infrared

Jacuzzi

Luksus, bulgocząca woda, hydromasaż, przestrzeń i nastrojowe oświetlenie

Strefa Relaksu

Komplety wypoczynkowe, huśtawki i odprężająca muzyka

SPA dla Dwojga Na Wyłączność - Śląsk

Katowice, Rybnik, Bytom, Zabrze, Chorzów

SPA Exclusive Relax oferuje swoje usługi w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic. To idealne miejsce na odpoczynek od szarej codzienności. Nasze SPA dla dwojga na wyłączność udostępnia wiele atrakcji, takich jak:

  • Jacuzzi – ciepłe bąbelki pozwolą Ci na doskonałe odprężenie, poprawią ogólne samopoczucie i korzystnie wpłyną na wygląd.
  • Sauna Fińska – wysoka temperatura zapewni wiele korzyści zdrowotnych – m.in. poprawi krążenie krwi, będzie wspierać pracę serca oraz ogólną odporność. Poza tym wygładzi i oczyści Twoją skórę.
  • Tężnia Solankowa – jest szczególnie pomocna dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego.
  • Sauna Infrared – to miejsce, w którym oczyścisz skórę, polepszysz jej ukrwienie i zredukujesz tkankę tłuszczową, a także zmniejszysz napięcia w ciele.
  • Strefa Relaksu – tutaj przy spokojnej muzyce napijesz się chłodnej wody – ze strefy warto skorzystać po skończonym seansie w saunie.

Nasz salon SPA mogą odwiedzić również osoby z położonych niedaleko miejscowości, takich jak Rybnik, Zabrze, Bytom, Chorzów, Mikołów.

Zrelaksuj się – SPA na wyłączność niedaleko Katowic

Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety dla dwojga, które doskonale sprawdzą się na rocznicę ślubu. Płatki róż, świeczki, szampan, patera owoców czy masaż… Elementy te wprowadzą romantyczny nastrój i sprawią, że będziecie mogli doskonale się odprężyć. Możesz zorganizować u nas również wieczór panieński, kawalerski, baby shower oraz urodziny.

Zapraszamy do wizyty w SPA Exclusive Relax!

Zarezerwuj już dziś!

Podaruj uśmiech sobie i osobom towarzyszącym, korzystając ze SPA na wyłączność

Imprezy

Organizujemy imprezy okolicznościowe

Wieczory Panieńskie

Skorzystaj z zabiegów relaksacyjnych i spędź wyjątkowy czas z przyjaciółkami!

Wieczory Kawalerskie

Zapewnij sobie chwilę wytchnienia pomiędzy intensywnymi przygotowaniami do ślubu.

Urodziny

Spraw sobie niezapomniany prezent i spędź urodziny relaksując się w naszym SPA.

Baby Shower

Wejdźcie w etap rodzicielstwa zrelaksowani i wypoczęci korzystając z naszych atrakcji.

Imprezy Rozwodowe

Masz za sobą burzliwy okres? Nic lepiej nie wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia jak szum wody i odprężający masaż!
Godziny Nocne

NASZE SPA RÓWNIEŻ MOŻESZ WYNAJĄĆ W GODZINACH NOCNYCH 24:00 - 6:00

Opinie

Opinie naszych klientów

Exclusive Relax – idealne miejsce na różne okazje

SPA na wyłączność na Śląsku Exclusive Relax sprawdzi się podczas różnych okazji. Może być to zwykłe wyjście ze znajomymi, ale też romantyczna randka we dwoje lub świętowanie rocznicy ślubu w SPA dla dwojga w Krakowie. Organizowane są tutaj również wieczory kawalerskie, panieńskie, baby shower oraz imprezy rozwodowe. Nasi Klienci mają zapewnioną prywatność. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Zadbaj o siebie i innych z Exclusive Relax!

SPA dla dwojga na wyłączność Exclusive Relax to wyjątkowe miejsce na Śląsku, w którym panuje niepowtarzalny klimat. Starannie zaplanowany wystrój, nastrojowe oświetlenie, wyciszająca muzyka – wszystko to sprawia, że będziecie mogli w pełni cieszyć się chwilą relaksu. Posiadamy również siedzibę SPA na wyłączność niedaleko Krakowa w Zabierzowie. 

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, oferujemy również wiele dodatkowych promocji. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt w Exclusive Relax!