fbpx
Nasza oferta

Dostępne urządzenia

W ofercie Exclusive Relax niedaleko Katowic znajduje się Tężnia Solankowa, Sauna Fińska, Sauna Mokra, Sauna Infrared, Jacuzzi oraz Strefa Relaksu. Do naszego SPA na wyłączność zapraszamy mieszkańców Rybnika, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Zabrza, Mikołowa oraz pobliskich miejscowości.

Tężnia Solankowa

Tężnia Solankowa w Exclusive Relax niedaleko Katowic to miejsce, które tworzy wyjątkowy mikroklimat zawierający istotne dla naszego organizmu pierwiastki. Wśród nich znajduje się jod, brom, wapń, magnez, potas, żelazo i sód. Inhalacje blisko tężni solankowej doskonale oczyszczają drogi oddechowe. 

Korzystanie z tężni solankowej polecane jest:
261815044_591640635425047_7054100388240024665_n

Sauna Fińska

Inaczej nazywana sauną suchą oraz fińską łaźnią. Wyróżnia ją przede wszystkim wysoka temperatura, znacznie wyższa w porównaniu do pozostałych modeli saun. Najczęściej utrzymuje temperaturę od 60 do 110 stopni Celsjusza, przy jednoczesnej niskiej wilgotności wynoszącej 5-15%.

Korzyści:

Sauna Infrared

Ten rodzaj sauny wyposażony jest w promienniki podczerwieni, które produkują fale podczerwone wnikające pod skórę. Oznacza to, iż są odpowiedzialne za ogrzanie ciała, które wytwarza dużo większą ilość potu, tracąc jednocześnie ponad 250% więcej płynów w porównaniu do tradycyjnej sauny. Temperatura, jaką osiąga sauna na podczerwień w naszym SPA w Rudzie Śląskiej, wynosi najczęściej 60 stopni Celsjusza. 

Co gwarantują promienniki kwarcowe obecne w saunie na podczerwień?

Jacuzzi

Woda to doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje zachowanie piękna i zdrowia przez długie lata. Dlatego, korzystając z naszego jacuzzi na wyłączność na Śląsku łączysz pożyteczne z przyjemnym. Nic nie przyniesie Ci większej przyjemności niż zanurzenie się w ciepłych bąbelkach, które delikatnie masują całe ciało, wprawiając Cię w stan błogości i odprężenia. Szczególnie jeśli za Tobą ciężki dzień w pracy, męczący i przepełniony obowiązkami tydzień czy stresujący okres życia.

To także doskonały pomysł na prezent dla osób mieszkających niedaleko Katowic!Dlaczego warto korzystać z jacuzzi w naszym SPA na wyłączność w Rudzie Śląskiej?

Strefa Relaksu

Strefa relaksu to odpowiednio zagospodarowana przestrzeń przeznaczona do odpoczynku. Znajdują się tutaj wygodne komplety wypoczynkowe oraz huśtawki.

Tutaj odprężysz się słuchając spokojnych i relaksujących dźwięków muzyki oraz napijesz się kubka zimnej wody, idealnej po zakończonym seansie w saunie.

SPA na wyłączność

Podczas trzygodzinnego pobytu dajemy gwarancję prywatności, zarezerwuj termin już dziś i ciesz się chwilą!