fbpx
Nasza oferta

Dostępne urządzenia

Sauna Fińska

Inaczej nazywana sauną suchą oraz fińską łaźnią. Wyróżnia ją przede wszystkim wysoka temperatura, znacznie wyższa w porównaniu do pozostałych modeli saun. Najczęściej utrzymuje temperaturę od 60 do 110 stopni Celsjusza, przy jednoczesnej niskiej wilgotności wynoszącej 5-15%.

Korzyści:

Sauna Mokra

Temperatura sauny mokrej osiąga 65-70 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza sięga nawet 40%.

Korzyści:

Sauna Infrared

Ten rodzaj sauny wyposażony jest w promienniki podczerwieni, które produkują fale podczerwone wnikające pod skórę. Oznacza to, iż są odpowiedzialne za ogrzanie ciała, które wytwarza dużo większą ilość potu, tracąc jednocześnie ponad 250% więcej płynów w porównaniu do tradycyjnej sauny. Temperatura sauny na podczerwień wynosi najczęściej 60 stopni Celsjusza. 

Co gwarantują promienniki kwarcowe obecne w saunie na podczerwień?

Jacuzzi

Woda to doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje zachowanie piękna i zdrowia przez długie lata. Dlatego, korzystając z naszego jacuzzi łączysz pożyteczne z przyjemnym. Nic nie przyniesie Ci większej przyjemności niż zanurzenie się w ciepłych bąbelkach, które delikatnie masują całe ciało, wprawiając Cię w stan błogości i odprężenia. Szczególnie jeśli za Tobą ciężki dzień w pracy, męczący i przepełniony obowiązkami tydzien czy stresujący okres życia.

Dlaczego warto korzystać z jacuzzi?

Strefa Relaksu

Strefa relaksu to odpowiednio zagospodarowana przestrzeń przeznaczona do odpoczynku. Znajdują się tutaj wygodne komplety wypoczynkowe oraz huśtawki.

 

Tutaj odprężysz się słuchając spokojnych i relaksujących dźwięków muzyki oraz napijesz się kubka zimnej wody, idealnej po zakończonym seansie w saunie.-20% na wszystkie rezerwacje

Skorzystaj z promocji, zarezerwuj pobyt i zrelaksuj się w niższej cenie!