fbpx

Wieczór Panieński

Wieczór Panieński w SPA Katowice

Zaplanuj perfekcyjny wieczór panieński w SPA Exclusive Relax na Śląsku! Jeśli chcesz zaskoczyć przyszłą Pannę Młodą i zorganizować dzień, który na długo zapadnie jej w pamięć, zapraszamy do naszego obiektu. Efektowny wystrój, nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka – wszystko to tworzy wyjątkową atmosferę. Oferujemy Saunę Fińską, Tężnię Solankową, Saunę Infrared, Jacuzzi oraz Strefę Relaksu. W koszt pobytu wliczamy szampana. Jeśli interesuje Cię wieczór panieński w SPA  niedaleko Katowic, zapraszamy do kontaktu!

Wejście uprawnia do 3 h pobytu w naszym SPA, zgodnie z cennikiem.

Przy zakupie pakietu 4h szampan w prezencie. W przypadku 6+ osób - dwa szampany!
Ilość osób Cena
3-4 849
5-6 1099
7-8 1149
9-10 1399
Pakiet cała noc (8h). Godzina rozpoczęcia do ustalenia. Wystrój sali oraz szampan (w przypadku imprez powyżej 6 osób - 2 szampany) GRATIS!
Ilość osób Cena
4-5 249zł/os
6-7 219zł/os
8-9 199zł/os
10+ 179zł/os

W celu indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt telefoniczny

Niezapomniany wieczór panieński

Osoba, której powierzono organizację wieczoru panieńskiego, zwykle głowi się nad tym, gdzie go zorganizować. SPA na wyłączność na Śląsku to idealne miejsce na taką okazję – przyszła mężatka będzie mogła na chwilę oderwać się od ślubnych przygotowań i zrelaksować przed tym ważnym dniem. 

Exclusive Relax to miejsce, w którym można zaplanować także inne imprezy, takie jak:

Nasi Klienci mają zagwarantowaną prywatność. Za oferowane przez nas usługi proponujemy przystępne ceny. Warto skorzystać z naszej oferty i pozwolić sobie na chwile relaksu w luksusowym otoczeniu. Zadowolenie osób odwiedzających nasz obiekt jest dla nas najważniejsze!