fbpx

Imprezy firmowe Kraków

Masz zamiar organizować imprezy firmowe w Krakowie lub okolicach? Chcesz zadbać o integrację pracowników, zbudować zgrany zespół lub świętować rozwój przedsiębiorstwa? Wybierz atrakcje, które sprawią, że to wyjątkowe wydarzenie pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników! Niezapomniane wrażenia z pewnością zagwarantuje luksusowe SPA

Wyjątkowe miejsce na imprezę firmową dla osób z Krakowa i okolic

Marzy Ci się integracja firmowa dla ludzi z Krakowa lub pobliskich miejscowości? Chcecie zapomnieć na chwilę o otoczeniu biznesowym i lepiej się poznać? Team building to dziś popularny trend. Wspólne spędzanie czasu pracowników służy budowaniu zespołu. Ale jeśli chcesz zorganizować wyjazd integracyjny inny niż wszystkie, zapraszamy do Exclusive Relax! Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez integracyjnych dla firm z Krakowa i okolic w naszym wyjątkowym SPA. Oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie takiego wydarzenia, co pozwoli pracownikom Twojej firmy zrelaksować się, zregenerować siły i zintegrować zespoły. W ramach naszych usług związanych z przygotowaniem tego typu imprez i eventów proponujemy:
 • wizytę w luksusowym SPA,
 • poczęstunek,
 • profesjonalną organizację,
 • odpowiednie zabiegi spa: masaże relaksujące, kąpiele, wizytę w saunie lub tężni oraz wiele więcej,
 • szczególną oprawę tego niezapomnianego spotkania: efektowny wystrój i oświetlenie,
 • dodatki: szlafroki i klapki.
Takie wydarzenie wymaga profesjonalnej obsługi, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb każdej firmy. Zapewniamy indywidualne podejście oraz wysoką jakość naszych usług. Dbamy o zadowolenie klientów oraz uczestników eventu, służąc pomocą na każdym etapie przygotowań i organizacji wydarzenia.

Imprezy integracyjne dla firm z Krakowa 

Jeśli zaplanujesz z nami organizację imprez firmowych dla osób z rejonu Krakowa, zaoferujemy Ci atrakcje na najwyższym poziomie. Pomogą nie tylko zbudować zgrany zespół, ale też zadbać o wasze zdrowie i samopoczucie. Event firmowy stanie się okazją do skorzystania z zabiegów, które dodatkowo poprawią krążenie krwi oraz wpłyną na układ oddechowy. Goście odwiedzający nasze SPA, otrzymują do dyspozycji:
 • saunę fińską, inaczej suchą saunę, która sprzyja detoksykacji organizmu,
 • tężnię solankową, świetne źródło jonów sodowych, soli magnezowych,
 • saunę infrared, wykorzystuje podczerwień, odpowiednia dla osób, które nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny,
 • jacuzzi, przyjemna kąpiel pomoże zrelaksować się psychicznie i fizycznie,
 • strefę relaxu, czyli miejsce do spędzania wspólnego czasu przy kojącej muzyce.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i stworzyć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy dobrać Ci właściwy pakiet i jego elementy. Zarezerwuj odpowiadającą Ci datę i spędź niezapomniane chwile w wyjątkowym miejscu! Szukasz wsparcia w zakresie organizacji imprez dla dzieci i dorosłych, jak jubileusz, urodziny, wieczór kawalerski czy osiemnastka? W tym też możemy pomóc!