fbpx

Wieczór Panieński

Nasze SPA niedaleko Krakowa pomoże Ci zorganizować niezapomniany wieczór panieński! Planując tego rodzaju wydarzenie, warto zadbać o każdy szczegół. Nasz obiekt gwarantuje niepowtarzalną atmosferę i wiele miłych wspomnień. Taki dzień w życiu kobiety zasługuje na wyjątkową oprawę. Pobyt w naszym SPA to doskonały pomysł na wieczór panieński w pobliżu Krakowa. Przyszła Panna Młoda będzie mogła zrelaksować się przed ślubem w gronie najbliższych i pożegnać swój stan panieński! Nasze Klientki mogą skorzystać z Sauny Fińskiej, Tężni Solankowej, Sauny Infrared, Jacuzzi oraz Strefy Relaksu. W cenę wliczony jest szampan. W celu ustalenia szczegółów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

A może chcesz świętować imieniny albo urodziny w SPA blisko Krakowa? To miejsce, które doskonale sprawdzi się na różne okazje – zapraszamy!

Wejście uprawnia do 3 h pobytu w naszym SPA, zgodnie z cennikiem.

Przy zakupie pakietu 4h szampan w prezencie. W przypadku 6+ osób - dwa szampany!
Ilość osób Cena
3-4 850
5-6 1099
7-8 1149
9-10 1399
Pakiet cała noc (8h). Godzina rozpoczęcia do ustalenia. Wystrój sali oraz szampan (w przypadku imprez powyżej 6 osób - 2 szampany) GRATIS!
Ilość osób Cena
4-5 249zł/os
6-7 219zł/os
8-9 199zł/os
10+ 179zł/os

W celu indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt telefoniczny

Wymarzony wieczór panieński w SPA Exclusive Relax

Jeśli chcesz, by osoba, której organizujesz wieczór panieński zapamiętała ten dzień na długo, zgłoś się do nas! Nasze SPA na wyłączność niedaleko Krakowa wyróżnia się elegancko zaplanowanym wnętrzem i zapewnia wyjątkowy klimat – nastrojowe oświetlenie, odprężającą muzykę. Ponadto wizytę u nas zarezerwujesz w korzystnej cenie.

Klienci organizują u nas również imprezy rozwodowe oraz Baby Shower niedaleko Krakowa. Warto zapoznać się bliżej z naszą ofertą.