fbpx

organizacja imprez urodzinowych

Wejście uprawnia do 3 h pobytu w naszym SPA, zgodnie z cennikiem.

Przy zakupie pakietu 4h szampan w prezencie. W przypadku 6+ osób - dwa szampany!
Ilość osób Cena
3-4 849
5-6 1099
7-8 1149
9-10 1399
Pakiet cała noc (8h). Godzina rozpoczęcia do ustalenia. Wystrój sali oraz szampan (w przypadku imprez powyżej 6 osób - 2 szampany) GRATIS!
Ilość osób Cena
4-5 250zł/os
6-7 219zł/os
8-9 199zł/os
10+ 179zł/os

W celu indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt telefoniczny

Szukasz ciekawego pomysłu na organizację urodzin w Krakowie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Impreza urodzinowa w naszym SPA w Krakowie to doskonały pomysł na niespodziankę dla kogoś bliskiego. Popijanie szampana w jacuzzi lub wygrzewanie się w saunie… Brzmi kusząco, prawda? Tutaj można świętować w gronie bliskich osób i zrelaksować się w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy do organizacji urodzin w Krakowie w naszym SPA Exclusive Relax.

Niezapomniane wspomnienia — Impreza Urodzinowa Kraków

Chcesz podarować komuś odrobinę luksusu na urodziny w Krakowie? Nasza oferta nadaje się do tego idealnie! Organizacja urodzin w naszym SPA z Krakowie to świetny sposób na spędzenie czasu w klimatycznie urządzonym miejscu. Zapewniamy efektowny wystrój oraz nastrojowe oświetlenie i odprężającą muzykę. Obchodzone w ten sposób urodziny na długo pozostaną w pamięci zarówno solenizanta, jak i gości.

Klienci chcący zorganizować w naszym SPA w Krakowie imprezę urodzinową mają do dyspozycji:

  • Saunę Fińską,
  • Tężnię Solankową,
  • Saunę Infrared,
  • Jacuzzi,
  • Strefę Relaksu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz  cennikiem, który uzależniony jest od czasu trwania imprezy oraz liczby uczestników.

Exclusive Relax Na Różne Okazje

SPA na wyłączność w Krakowie Exclusive Relax świetnie sprawdzi się także, jeśli chcesz zorganizować:

Organizacja imprez urodzinowych w Krakowie wymaga odpowiedniej oprawy. Exclusive Relax to miejsce, w którym czeka Was szereg atrakcji, co doceniło już wielu naszych Klientów! Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym SPA. Zadbamy o to, by solenizant lub solenizantka poczuła się w tym dniu wyjątkowo i zapamiętał swoją imprezę urodzinową w Krakowie na długo.