fbpx

Imprezy rozwodowe w SPA Kraków

Wejście uprawnia do 3 h pobytu w naszym SPA, zgodnie z cennikiem.

Przy zakupie pakietu 4h szampan w prezencie. W przypadku 6+ osób - dwa szampany!
Ilość osób Cena
3-4 849
5-6 1099
7-8 1149
9-10 1399
Pakiet cała noc (8h). Godzina rozpoczęcia do ustalenia. Wystrój sali oraz szampan (w przypadku imprez powyżej 6 osób - 2 szampany) GRATIS!
Ilość osób Cena
4-5 249zł/os
6-7 219zł/os
8-9 199zł/os
10+ 179zł/os

W celu indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt telefoniczny

W naszym SPA w Krakowie zorganizujesz imprezy rozwodowe, które stają się coraz bardziej popularne. Koniec małżeństwa nie musi kojarzyć się z porażką. Rozwód można potraktować jako nowy etap w życiu i okazję do świętowania. Jeśli interesuje Cię organizacja imprez rozwodowych, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Exclusive Relax.

Świętuj po swojemu — imprezy rozwodowe Kraków

Imprezę rozwodową organizuje się po ostatniej rozprawie sądowej. Nasze SPA w Krakowie to idealne miejsce dla tego typu wydarzeń. Nasi goście skorzystać mogą z Jacuzzi, Sauny Fińskiej, Sauny Infrared, Tężni Solankowej oraz strefy relaksu. Zapewniamy niepowtarzalny klimat — wnętrze SPA zaaranżowano w ciekawy sposób i zadbano o każdy szczegół. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Tutaj wspaniale się zrelaksujesz i szybko zapomnisz o problemach. Organizowane u nas imprezy rozwodowe w Krakowie na długo pozostają w pamięci gości.

Oferta Exclusive Relax

Nasze SPA na wyłączność w Krakowie to miejsce, w którym zorganizujesz także:

Jeśli chcesz spędzić czas w miłej atmosferze, serdecznie zapraszamy! Za pobyt u nas zapewniamy korzystne ceny. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od Klientów, co jest dla nas najlepszą rekomendacją.